Individueel bijdragen aan het NVVC kan in verschillende vormen:
- Poster-discussie:
Een bijdrage in de vorm van een poster discussie bestaat uit een poster die in een korte presentatie (3-5 minuten) wordt toegelicht in een poster-discussie sessie. In deze sessie onder leiding van een voorzitter, krijgt een klein aantal gerelateerde posters kort de aandacht, waarna er ruim tijd is voor discussie en interactie. Deze vorm is daarom bij uitstek geschikt voor directe interactie en discussies met andere congres bezoekers. Uw poster wordt als pdf op de website gepubliceerd.
- Luister-presentatie:
Een bijdrage in de vorm van een luister presentatie bestaat uit een paper die in een uitgebreide presentatie (15-20 minuten) wordt toegelicht naast een klein aantal gerelateerde andere papers. Deze vorm is bij uitstek geschikt voor het presenteren van resultaten en het verspreiden van kennis. Uw paper wordt als pdf op de website gepubliceerd.
De NVVC programma commissie bekijkt alle ingestuurde samenvattingen en bepaalt de uiteindelijke vorm: poster-discussie of luister-presentatie. Het is uiteraard mogelijk uw voorkeur aan te geven. U krijgt uiterlijk 14 februari 2012 uitsluitsel. De uitgewerkte bijdragen worden rond 19 april 2012 op deze website gepubliceerd. De exacte instructies daarvoor volgen begin 2012.


